Jaký dárek vybrat golfistovi k Vánocům?

Nakupovat pro zkušené golfisty nebo začínající golfové nadšence není nic jednoduchého. Máme pro vás proto pár rad, jak vybrat ten nejlepší golfový dárek.

Prohlédněte golfový bag

Pokud kupujete dárek pro svého partnera či partnerku, anebo pro jiného člena rodiny, podívejte se do jeho golfového bagu, co v něm asi chybí. Zkontrolujte kapsu na míčky i golfové rukavice. Třeba objevíte název golfových míčků, jejich značku a barvu. Jakmile zjistíte, s jakými míčky hraje partner nejraději, máte vyhráno.

Golfové míčky

Míčky na golf jsou vždy výborným dárkem a navíc je můžete i personalizovat. Golfové míčky jsou pro golfisty to nejdůležitější, patří mezi základní golfové vybavení každého hráče a je jich většinou značná spotřeba. Bez nich se prostě hrát nedá a tvoří tak ideální dárek. Personalizované míčky udělají radost všem.

Golfové rukavice

Dalším skvělým dárkem jsou golfové rukavice. Hráči golfu upřednostní kvalitní kožené rukavice od některé ze známých značek. Pokud nebudete schopni odhadnout typ golfové rukavice, vyberte ty nepromokavé. Jakmile navlhnou či zmoknou, lépe přilnou k ruce a umožní golfistům hrát i za deště. Golfové Vyrábí se v mnoha barevných odstínech a můžete je sladit se zbytkem golfového outfitu.

Něco do golfového šatníku

Pokuste se vysledovat a zjistit, jak se daná osoba na golf obléká. Golf může být plný barev a golfisté se rádi oblékají do svých značek. Někdo má oblíbenou barvu golfového trička s límečkem a dbá na svou celkovou image, jiný rád sáhne po pohodlném vlněném svetru. Radost uděláte i kšiltovkou nebo zimní čepicí, která udrží hlavu v teple. K tomu přidejte i zimní rukavice.

Nepromokavé vybavení a thermo oblečení

Kvalitní termo oblečení je ideální pro golf v nepříznivém počasí. Pokud se nemůže váš partner či partnerka dočkat prvního golfu po zimě a vyráží na golfové hřiště při první příležitosti, dejte přednost funkčním svrškům. Nepromokavé vybavení zajistí maximální komfort při hře, funkční oblečení zase udrží v suchu za každého počasí.

Stylové svrchní vrstvy na golf

Každý nadšený golfista či golfistka chce na hřišti vždy zářit a vypadat kultivovaně. Trefit se do vkusu sice nemusí být vždy snadné, s jistými kousky ale nešlápnete vedle. Zkuste sáhnout po designově jednoduchých mikinách, svetrech, vestách či bundách v ověřených barvách, ve kterých bude golfista vždy vypadat prostě skvěle.

Set golfových holí

Výrobci se dnes specializují i na výrobu golfových setů, které jsou určeny pro pány i pro dámy. Vybírat proto můžete ze široké nabídky. Kromě univerzálních setů golfových holí seženete i set želez v dámských barvách, který potěší každou ženu golfistku. Dámský set želez je opravdu luxusním dárkem

Golfový set s vozíkem

Každý hráč golfu ocení golfový set a vozík. Můžete dokonce zvolit i ryze pánský či dámský golfový set s vozíkem. Kompletní set holí s vozíkem jistě potěší. Už žádné tahání bagu na zádech. Vozíky jsou jeden z nejužitečnějších golfových doplňků. Pokud zakoupíte vozík s holemi v balíčku, hodně ušetříte za golfové vybavení.

Golfový voucher

Pokud jste opravdu v koncích a nechcete koupit nepotřebné golfové dárky, které skončí na dně skříně, rozhodně nic nezkazíte tím, že prostě darujete voucher. Takhle si váš partner či jiný obdarovaný vybere to, co se mu doopravdy líbí. Dárkový voucher je sázka na jistotu. Přejeme vám příjemné nakupování.

Rozhovor: Ochrana před štěnicemi a jinými škůdci

Čistota prostředí, ve kterém žijeme, je jedním ze základních předpokladů naší psychické i fyzické pohody a především zdraví.

Odhalení záhad technologie: dopad, inovace a transformace

Technologie, inovativní a nepopiratelná síla, se v našich životech stává stále důležitější.

Jaro v zahradě - relaxujte s online kasino v češtině

Jaro je dobou rozpuku, kdy všechny zahradníky čeká mnoho práce.